Новини

Вітаємо переможців та учасників міського мистецького конкурсу «Я Є»

      

Стало доброю традицією раз на рік проводити конкурс для творчої молоді та школярів, що навчаються у мистецьких гуртках, художніх школах та студіях нашого міста.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь більш як 60 авторів віком від 6 до 18 років.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли: Людмила Шилімова-Ганзенко, художник, член Національної спілки художників України, Сергій Радько, художник, заслужений майстер народної творчості, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладач ЧХТФК, Олена Галицька, дизайнер, викладач ЧДТУ, обрали наступних переможців:

Гран-прі:

Олександра Середа, 13 років «Внутрішній світ» викладач Броварська В., Черкаська школа мистецтв ім. В. Талаха.

Вікова категорія 6-11 років:

І місце Єва Кравченко, 7 років «Я є добро», викладач Собко В., арт-студія «Творчість».

ІІ місце Артемій Дяченко «Я є відомий аквалангіст», 10 років викладач Маммадова Л., Черкаська дитяча художня школа ім. Нарбута.

ІІІ місце Станіслав Пукас, 8 років «Я є турбота», викладач Собко В., арт-студія «Творчість».

ІІІ місце Лисенко Марія, 9 років «Люблю літо», викладач Кошелева В., Черкаська школа мистецтв.

Вікова номінація 12-18 років:

І місце Поліна Гродзіцька 16 років, «Я є», викладач Лабунська В.В., ЧХТФК.

ІІ місце Вікторія Зазимко, 15 років «Я є», викладач Лабунська В.В., ЧХТФК.

ІІІ місце Матвій Цимбалюк, 15 років, викладач Лабунська В.В., ЧХТФК.

ІІІІ місце Кіра Крапівіна, 18 років, викладач Селіверстова В.В., ЧХТФК.

Нагородження відбулось урочисто, невимушено та атмосферно.

Кожного переможця особисто привітав директор коледжу М. М. Серватинський. Він висловив щиру вдячність всім, хто долучився та взяв участь у конкурсі побажав подальших творчих успіхів та перемог. Голова журі Людмила Шилімова-Ганзенко вручила юним митцям призи.