Новини

Студенти та викладачі Черкаського художньо-технічного фахового коледжу відвідали Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури

      

«Це була чудова нагода ознайомитись з провідним мистецьким навчальним закладом України. Поїздка до Києва та знайомство з НАОМА стали для нас справжнім вибухом натхнення. Усе почалося ще з душевної та веселої атмосфери в потязі, де за розмовами й сміхом час пролетів непомітно. В самій академії нас чекала неймовірно тепла зустріч: екскурсію проводили випускниці нашого рідного коледжу, які зараз там навчаються. Вони показали ВНЗ зсередини, поділилися досвідом і перетворили прогулянку на щиру, дружню розмову. Прогулюючись поверхами, ми потрапили на перегляди, різних груп, які просто вразили своєю академічною силою та колосальним масштабом. Ми побачили неймовірне розмаїття напрямків: від психологізму станкового та величі монументального живопису до потужної пластики скульптури, філігранної графіки, ювелірного таїнства реставрації, масштабного мислення архітектури.

Увесь цей творчий простір ідеально підкреслювала сама архітектура академії – велична історична будівля, з вікнами, з яких відкриваються масивні, захоплюючі краєвиди та панорами Києва. Ця подорож не лише подарувала купу емоцій, а й довела, що завдяки наполегливості будь-які художні вершини є абсолютно досяжними», - Дар’я Нефьодова, студентка 4 курсу, спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація».

Дякуємо за запрошення Анастасії та Марії Федосенко, випускницям ЧХТФК, а нині – студентам НАОМА. Бажаємо натхненного навчання, пишаємося Вашими успіхами!