Новини
Участь у вебінарі Еразмус+
Викладачі коледжу взяли участь у вебінарі, організованому Національним Еразмус+ офісом в Україні, присвяченому можливостям участі закладів освіти у міжнародних проєктах та використанню грантових програм Європейського Союзу.
Під час заходу учасники ознайомилися з роботою порталу EU Funding & Tenders, дізналися про особливості пошуку грантових можливостей, подання заявок та участі у міжнародних освітніх ініціативах.
Участь у вебінарі стала важливим кроком у розширенні професійних можливостей викладачів, сприяла підвищенню їхньої обізнаності щодо міжнародних програм співпраці та відкрила нові перспективи для розвитку освітніх проєктів у закладі.