Новини

Профорієнтаційна зустріч у коледжі

      

В.о. завідувача кафедри станкового і монументального живопису Ольга Васкевич разом із відповідальним секретарем приймальної комісії Ольгою Сосік здійснили профорієнтаційний візит до Черкаського художньо-технічного фахового коледжу.

У межах зустрічі відбулася презентація освітніх програм Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука для студентів 4 курсу. Майбутнім випускникам розповіли про особливості вступної кампанії, можливості навчання в академії, а також детально ознайомили з діяльністю кафедр, їхніми освітніми та творчими напрямами. Студенти мали змогу поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.

Висловлюємо щиру подяку колегам за змістовну зустріч та важливу інформацію, яка допоможе випускникам коледжу планувати та вибудовувати свою професійну та життєву траєкторію.