Новини
Наші студенти розмалювали прапори для захисників
Наші студенти розмалювали прапори для військовослужбовців, аби привітати їх з найважливішими святами нашої держави - Днем прапора та Днем Незалежності.
Цьогоріч в обласному центрі не відбувалось гучних святкувань, чи масових заходів, як це було раніше. Однак ми хотіли передати частинку рідного дому для тих, хто вже пів року живе в окопах і захищає наш спокій.
Зрештою до цієї справи долучилися вихованців художньої студії "Флора" Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми та студенти Черкаського художньо-технічного коледжу.
Студенти продемонстрували свій професійний хист. На полотні вони відобразили щире привітання зі святом для наших захисників, а також нагадали слова Шевченка про те, що ми обов'язково встоїмо в цій боротьбі і наш народ буде жити й розвиватися на рідній землі.
Прикрашені полотна віддадуть черкащанам, які зараз захищають нас від російської навали.
Переглянути відео можна ТУТ
Детальніше дізнатися можна ТУТ