Новини
«Місце шани та вдячності»
Силами педагогічного колективу, студентами та адміністрацією коледжу, був реалізований загальнодержавний проект «Місце шани та вдячності». Досліджено історії Захисників України, наших земляків, учасників російсько-української війни.
У фойє коледжу створений стенд з метою формування у молодого покоління ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності та підвищення рівня громадянської свідомості, почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обов`язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.